Čerpadla C.M.E.

 C.M.E. s.r.l.

CME je společnost specializovaná na oblast enologické mechaniky se sídlem v Campagnola Emilia (RE). C.M.E. S.R.L. byla založena v roce 1945 a sídlí v srdci centrální Pádské nížiny, země rozšířené kultury a tradice mechaniky a elektroniky. Upevnila své zkušenosti v oblasti návrhu a výroby zařízení, strojů a zařízení pro enologii a potravinářské tekutiny. Společnost se v průběhu let rozrostla a dnes je oceňována v celé Itálii a v nejvýznamnějších vinařských oblastech světa. Připraveni na nové výzvy investujeme do výzkumu a vývoje nejen ve vinařském sektoru, ale také v širším agropotravinářském sektoru.

NEREZOVÁ PÍSTOVÁ ČERPADLA
NEREZOVÁ PÍSTOVÁ ČERPADLA

Díky více než 70 letům zkušeností ve vinařském průmyslu se C.M.E. nabízí široký sortiment nerezových pístových čerpadel, jednoválcových, dvouválcových a dvouválcových, pro výkony od 40 do 1200 hl/h. S vysokou technologickou hodnotou jsou pístová čerpadla vyráběná C.M.E. zachovávají základní charakteristiku "dlouhodobého provozu" a umožňují získat i v přítomnosti obtížných kapalin vysokou účinnost spolu s hladkým tokem, vyváženým a bez třepání, s maximálním respektem ke kvalitativním charakteristikám produktu. Naše pístová čerpadla se vyznačují robustní konstrukcí a zajišťují:

Účinnost 

Robustnost 

Spolehlivost

Pístové čerpadlo je objemové čerpadlo. K čerpání kapaliny dochází střídavým klouzáním pístu uvnitř válce. Zpětné ventily umožňují průchod tekutiny správným směrem a zabraňují refluxu.

PERISTALTICKÁ ČERPADLA
PERISTALTICKÁ ČERPADLA

C.M.E. se specializuje na výrobu peristaltických čerpadel pro enologii a zemědělsko-potravinářský sektor. Nabízíme široký sortiment peristaltických čerpadel, jednotrubkových a dvoutrubkových, pro průtoky až 720 hl/h. Všechna peristaltická čerpadla C.M.E. jsou vybaveny elektronickým nastavením průtoku (pomocí invertoru), armaturami a kompenzačními komorami z nerezové oceli AISI 316 a tlakovým spínačem. Naše peristaltická čerpadla se vyznačují kompaktním a elegantním designem a zajišťují:

Vysoký výkon 

Dlouhou životnost a spolehlivost

Rychlou a ekonomickou údržbu

Peristaltické čerpadlo je objemové čerpadlo. Přenos kapaliny se dosahuje postupným stlačováním a následným uvolňováním ohebné trubice rotací přítlačných válečků. Střídání stlačování a relaxace trubice vytváří podtlak v přívodu, a proto nepřetržité stahování produktu, který má být přenesen.

VOLUMETRICKÁ ČERPADLA
VOLUMETRICKÁ ČERPADLA

S více než 70 lety zkušeností v oboru enologických strojů, C.M.E. vyrábí samonasávací laloková čerpadla pro enologii a potravinářský průmysl. Šroubovité laloky pro maximální účinnost a jemnost při ošetřování čerpaného produktu. Průtoky od minimálně 7 m3/h až po maximum 70 m3/h.

Volumetrická čerpadla jsou objemová čerpadla sestávající z tvarované komory, ve které se dva spirálové rotory otáčejí na rovnoběžných osách a v synchronním pohybu.

© 2023 COMPO spol. s r. o. Křenova 438/7, Praha 6 - Veleslavín, 162 00. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!