Filtrační zařízení CADALPE

Cadalpe S.r.l.

Vysoce ceněný výrobce v Itálii, Evropě a ve světě. Stroje Cadalpe jsou v provozu po celém světě díky prodejní síti zahrnující agenty a dealery. Kdekoli se vyrábí dobré víno a jiné nápoje, Cadalpe je známé a respektované jako bezpečný spolehlivý partner. Zkušenosti, kompetence a zaručená špičková kvalita jsou naším pasem na trhy v jakékoliv zemi, od technologicky vyspělých po rozvojové země, kde je úspěch našich produktů jistý. Stroje Cadalpe zahrnují účinnost a špičkovou technologii, která v průběhu let splnila potřeby několika různých oblastí, jako je výroba vína, destilace, mnoho druhů nápojů, ovocné šťávy, olej na vaření, mléčné výrobky a další průmyslové využití.

Nabízí zařízení na:

°Koncentraci °Chlazení °Filtraci °Odsiřování °Stabilizaci ° Pasterizaci °Šumivý proces °Destilaci °Kvašení °Skladování a chlazení °Maceraci


Níže uvádíme pouze některé zařízení z nabídky. Ohledně konkrétní poptávky dle Vašich požadavků, nás prosím kontaktujte.

Filtry

Vakuové filtry C26 mod 20-30
Vakuové filtry C26 mod 20-30

Rotační vakuový filtr C26 pro cyklické zpracování s pomocnou filtrační vrstvou je ideální pro filtrování produktů s vysokým procentem nerozpuštěných látek. Je zvláště účinný ve vinařství pro filtraci hroznového moštu v jeho přirozeném stavu nebo po enzymatické úpravě a získání kapalné frakce kalu z dekantace, odstředivého zpracování a prvního stočení.

Vakuové filtry C26 mod 1
Vakuové filtry C26 mod 1

Jeden z nejlepších strojů na trhu Téměř úplné odstranění negativního úhlu je nejdůležitější inovací, která poskytuje různé výhody, jako je podstatné snížení objemu nasávaného vzduchu, zvětšení sušicí plochy a následně vyšší výkon. Kromě své konstrukce výhradně z nerezové oceli nejvyšší kvality obsahuje filtr hydrodynamický systém, který udržuje homogenní suspenzi přednátěru, čímž omezuje meziprostor mezi nádrží a bubnem. Buničina je přiváděna pomocí elektrického reverzibilního objemového čerpadla a filtrovaná kapalina je odváděna pomocí ponorného elektrického čerpadla. Usazování buničiny na povrchu bubnu je regulováno oběžným kolem. Termostatické ovládání zajišťuje nízkou spotřebu vody pro kapalinový kroužek vývěvy.

Deskový filtr C14
Deskový filtr C14

Jednoduché a všestranné, ve vinařstvích po celém světě. Nová sanitární verze deskového filtru C 14 40×40 odolává tlaku do 5 barů a zaručuje absolutní čistotu filtrátu až do jeho sterilizace. Filtrační desky podle své struktury působí jako homogenní nepropustná bariéra nejen pro suspendované mikročástice, ale také pro kvasinky a bakterie. Ideální pro malé a střední výrobce, má speciální profilové filtrační desky Moplen (PP) nebo parou sterilizovatelné Noryl (PPO) navržené pro rovnoměrný průtok a přísně sanitární nerezové okruhy a armatury. Kompaktní nerezový rám střízlivého designu je osazen na kolečkách a veškeré vybavení je vyrobeno podle moderních vyspělých standardů.

Křemelinový filtr C31
Křemelinový filtr C31

Skvělý malý filtr.

Tento filtr, navržený tak, aby plně vyřešil problémy s filtrováním u malých šarží vína, je výsledkem originální studie, která bere v úvahu specifické provozní potřeby, aby poskytoval výkon rovnocenný výkonu nejsofistikovanějších filtrů. C 31 s horizontálními samočistícími kotouči, je vyrobený vylepšenými technikami a je vysoce praktický.

Diskontinuální flotace C46
Diskontinuální flotace C46

Ideální pro malé a střední firmy Diskontinuální flotační zařízení C46 je ideální pro malé a středně velké společnosti, kde je nízká spotřeba životně důležitá a není vyžadována tvrdá separace nerozpuštěných látek. Vhodné pro čiření malého množství čerstvého enzimovaného moštu, používá speciální přísady a stlačený plyn (vzduch nebo dusík). Všechna použitá technická řešení jsou navržena tak, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků a zachovaly nedotčené chemické, fyzikální a organoleptické vlastnosti produktu.

Tangenciální filtry C41AI plně automatické mod 10 12 14 16
Tangenciální filtry C41AI plně automatické mod 10 12 14 16

Poslední slovo ve filtrování. Jeden z nejvyvinutějších a nejkvalifikovanějších filtrů na současném trhu, vybavený hydrofilními asymetrickými polymerovými membránami z dutých vláken s řízenou porézností, které jsou vysoce odolné vůči chemikáliím a teplu. Tangenciální filtr C 41 AI je výsledkem speciálních studií; je to vynikající řešení, protože může být použito k mnoha účelům a respektuje strukturální a organoleptické vlastnosti vína, někdy více než tradiční techniky. Jeho přístroje umožňují okamžitou kontrolu výkonu a množství přefiltrovaného vína, pracovního tlaku na různých místech hydraulického okruhu, teploty vína a hladiny v zásobních nádržích systému. Provoz systému je řízen programovatelným logickým ovladačem, se kterým operátor komunikuje pomocí dotykové obrazovky, která v reálném čase zobrazuje stav komponent aktivních v hydraulickém okruhu. Hodnoty hlavních procesních proměnných (výkon, tlak, teplota, hladiny kapalin) se průběžně zobrazují na obrazovce jako vyhrazené ikony. Úroveň automatizace je taková, že za normálních pracovních podmínek není vyžadována přítomnost obsluhy.

Ostatní

Chladící jednotka C10
Chladící jednotka C10
Chladicí jednotka pro akumulaci studené vody nebo roztoku glykolu. Monoblok se vzduchovou kondenzací, pracuje s ekologickým plynem a je určen pro venkovní instalaci.
Kvasné tanky C34
Kvasné tanky C34

Fermentační nádrže jsou vyrobeny z prémiových materiálů a vybaveny systémem kontroly teploty a tlaku, zaručují maximální hygienu a bezpečnost potravin při zachování chuti, vůně a kvality vína. Díky své robustní a odolné struktuře jsou schopny odolat okolnímu a mechanickému namáhání, což zajišťuje optimální uchování produktu v průběhu času. Nabízíme různé modely, ale naší specialitou jsou vlastní skladovací nádrže, přizpůsobené tak, aby splňovaly všechny potřeby trhu.

Výměník tepla C24
Výměník tepla C24

Výměník tepla Helicoid C 24, pracující pomocí protiproudých chladicích nebo topných kapalin, má mimořádně vysoký koeficient výměny tepla díky speciálnímu vlnitému profilu dvou soustředných trubek z nerezové oceli. Ve srovnání s konvenčními hladkými trubkovými výměníky tepla se tím značně zmenší výměnná plocha. Široký rozsah původních aplikací jsou k dispozici. Jedná se o jediný trubkový výměník tepla pro homogenní chlazení nebo ohřev vinné kaše (se stopkou nebo bez ní), ovocné dřeně a dalších produktů obsahujících nerozpuštěné látky nebo vlákna (až 25-30 %). Je proto ideální pro: 

• in-line chlazení rmutu z bílých hroznů na 15°C, aby se zabránilo fermentaci před lisováním; 

• okamžité zchlazení rmutu z černých hroznů na 25°C; 

• Řízení fermentace rmutu z černého hroznu pomocí by-pass cirkulace. Vyrobeno výhradně z nerezové oceli AISI 304. Na přání lze dodat s účinnou izolací vstřikovaným expandovaným polyuretanem a nerezovým krytem.

Ostatní

Sulphite meter C13
Sulphite meter C13

Pro vinaře je nesmírně důležité, aby mohl přesně zkontrolovat množství čistého oxidu siřičitého, které se má přidat do moštu nebo vína. To lze provést pomocí jednoduchého, praktického a především bezpečného přístroje, měřiče C 13 Sulphite. Měřidlo se plní z kanystru čistým oxidem siřičitým v kapalném stavu, který vypouští do moštu nebo vína v kontrolovaném odměřeném množství, jako plyn nebo kapalinu. Umožňuje také přípravu řízených titulních vodných roztoků oxidu siřičitého, které lze přidávat do moštu nebo vína. Zařízení je vyrobeno výhradně z nerezové oceli AISI 316 a konstrukce, vyrobená podle současných norem, je velkoryse dimenzována tak, aby plně splňovala bezpečnostní požadavky. Skládá se z nádoby o kapacitě 6 kg kapalného oxidu siřičitého, originálního zrcátka z tvrzeného skla "Klinger" s dělenou stupnicí v gramech, která umožňuje udržet pod kontrolou množství uvolněného oxidu siřičitého, a sady kohoutů pro plnění a vypouštění oxidu siřičitého.

Pre-coat filter C25
Pre-coat filter C25

Pre-coat filtr C 25 s horizontálními disky a konečným vypouštěním polosuchého koláče nabízí zvláštní řešení a byl navržen tak, aby splňoval požadavky mnoha provozovatelů. Díky specializované stavební technice a vysoké funkční úrovni nabízí tyto podstatné výhody: 

• dokonalá stabilita a celistvost koláče i v případě delších přerušení; 

• opětovné vytvoření předběžného nátěru při ucpání v důsledku nesprávných manévrů nebo nedostatečného D.E. měření; • konečná celková filtrace kapaliny zůstala v tělese filtru; 

• oddělení vyčerpaného koláče odstředěním a jeho vyhození bez vibrací a škrábání; 

• závěrečné mytí disku vodními proudy směřovanými pod tlakem ze stejného filtračního čerpadla do dvou trysek na každé desce, orientovaných tak, aby se odstranily zbytky na panelu. 

Koncentrátor C19
Koncentrátor C19

Koncentrátor C 19 Simplex pracuje ve vakuu při nízkých teplotách. Ideální pro menší výrobce vína, kteří chtějí zachovat jednotné standardy kvality nezávisle na rozmarech klimatu, a dát jim k dispozici vinařský postup zvláště vhodný nejen pro obohacení cukernatosti, ale také pro udržení rovnováhy složek moštu (extrakty , popel atd.), takže jde o zcela přírodní hotový produkt je zaručena. Je vybaven účinným výměníkem tepla typu škrabaný válec, umístěným v prostoru, kde probíhají závěrečné fáze procesu a určeným k chlazení zahuštěného moštu na ideální teplotu jak pro skladování, tak pro okamžité přidání do hmoty. Koncentrátor C 19 Simplex je high-tech zařízení pracující na principu sestupného závoje s vysokými koeficienty výměny, sníženými kontaktními časy a nízkými teplotními rozdíly, z nichž všechny poskytují následující základní výhody: 

• vytápění pomocí teplé vody +60°C; 

• vakuové odpařování při teplotě +35°C; 

• kondenzace páry s vodou při +23/24°C z regenerační věže; 

• chlazení koncentrátu na +12/15°C chlazenou vodou na +7°C; 

• dosažení koncentrátů se stejnými organoleptickými vlastnostmi jako mošt; 

• nastavitelný stupeň koncentrace od 28° do 36° Bé, plně v souladu s aktuálními normami. Pracovní cyklus je řízen hlavní řídicí deskou, přes kterou se automaticky provádějí hlavní fáze procesu.

© 2023 COMPO spol. s r. o. Křenova 438/7, Praha 6 - Veleslavín, 162 00. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!