Plnící linky MBF

MBF Spa

Antonio a Anita Bertolasovi spolu s provozním ředitelem Giulianem Boscarem přinesli starou rodinnou tradici do vzrušující výzvy: inovovat stáčecí průmysl. MBF tak byla založena v roce 1997 a okamžitě vynikla svou silnou identitou a schopností předvídat potřeby rychle se měnícího sektoru. Mezi globalizací a výrobním kvasem společnost MBF brzy pochopila, že aby byla vyčleněna, je nutné změnit mentalitu: stát se konzultanty a také vynikajícími výrobci strojů. Flexibilita, odbornost, přísnost, design, technologie, výzkum: to je genetické dědictví, které umožňuje společnosti MBF dosahovat stále nových standardů v odvětví stáčení a být uznáván jako lídr na světovém trhu.

Oplachovače

Oplachovače
Oplachovače

Navrhujeme a vyrábíme dmychadla, oplachovače nebo sterilizátory, všechny dostupné v mechanické nebo elektronické konfiguraci Tronic®. Oplachovače jsou rozděleny do dvou kategorií, typ s pevnou tryskou a typ s mobilní tryskou, u kterých tryska proniká hrdlem láhve.

Plničky

Plničky
Plničky

Fillmatic LV MBF mají za cíl maximální respekt k produktu, minimální absorpci kyslíku a maximální zachování alkoholu a chutí. Jsou k dispozici v mechanické nebo elektronické konfiguraci Tronic®. Elektronická verze nabízí možnost přizpůsobit a zapamatovat si pracovní parametry pro každý typ produktu a lahve. Stroj jako celek je mnohem jednodušší a lehčí než mechanismy a vnější vačky přítomné v normální verzi. Funkce otevírání odbočných okruhů jsou elektronicky řízeny pomocí pneumatických pohonů.

Plničky
Plničky

Fillmatic HP / HPT Kompletní řada tlakových izobarických plnicích strojů pro hladká vína, sekty, piva a sycené nápoje, k plnění za studena nebo pokojové teploty, do skleněných i PET lahví. Jsou k dispozici v mechanické nebo elektronické konfiguraci Tronic®. Elektronická verze nabízí možnost přizpůsobit a zapamatovat si pracovní parametry pro každý typ produktu a lahve. Stroj jako celek je mnohem jednodušší a lehčí než mechanismy a vnější vačky přítomné v normální verzi. Funkce otevírání odbočných okruhů jsou elektronicky řízeny pomocí pneumatických pohonů.

Zátkovačky

Zátkovačky
Zátkovačky

Corkmatic Kompletní řada strojů na uzavírání tichých i sektovích vín korkovými i syntetickými zátkami.  Široká škála systémů orientace a distribuce korku, uzavíracích hlav a systémů manipulace a správy lahví zaručuje maximální všestrannost a funkčnost pro každý typ korku, lahve a rychlost výroby.

Zátkovačky
Zátkovačky

Capmatic / Crownmatic Kompletní sortiment šroubovacích, tlakových a korunkových uzávěrů. Široká škála systémů orientace a distribuce korku, uzavíracích hlav a systémů manipulace a správy lahví zaručuje maximální všestrannost a funkčnost pro každý typ korku, lahve a rychlost výroby.

Konfigurace  - Vše v jednom řešení

Monoblok
Monoblok

Monoblok Kompaktní, efektivní, přizpůsobitelné. Tento monoblok je kompletně vyroben společností MBF SpA v závodě ve Veronella a představuje syntézu konstrukčních a technologických schopností společnosti, která kombinuje oplachovač, plnič, korku a/nebo šroubovák v jediném stroji. Ideální řešení pro společnosti, které hledají spojení nejvyšší efektivity se značnými úsporami nákladů a prostoru.

Superblok
Superblok

Superbloc® MBF Superbloc™, který byl poprvé uveden na trh v roce 2007, je stále revolučním technologickým řešením. Od svého zavedení se stal měřítkem na trhu stáčení. Superbloc™, který se může pochlubit instalacemi po celém světě, je kompaktní, komplexní a přizpůsobitelná stáčecí linka, která v jediném stroji integruje oplachovač, plnič, uzávěr/zátku, kapsli a etiketovačku. Poskytuje konzistentní výrobu a zvýšený technický/ekonomický výkon ve srovnání s tradiční linkou.

© 2023 COMPO spol. s r. o. Křenova 438/7, Praha 6 - Veleslavín, 162 00. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!