Etiketovací stroje CG 

Cavagnino & Gatti S.p.A.

je výrobce který patří od roku 1955 k nejspolehlivějším a nejdůležitějším výrobcům etiketovacích strojů na světovém trhu pro odvětví vína, destilátů, nealkoholických nápojů a jiných potravinářských produktů. Bezkonkurenční zkušenosti v oblasti designu a mechaniky, schopnost přizpůsobení projektu do každého detailu, znalost odvětví a neustálé inovace vytváří řešení dosahující vrcholu efektivity a všestrannosti, přičemž si zachovávají velmi vysokou kvalitu etiketování: od 1 000           do 30 000 kusů za hodinu.

SAMOLEPÍCÍ ETIKETY

SÉRIE CG A-B-C
SÉRIE CG A-B-C

VELKOOBJEMOVÁ VÝROBA Rotační stroje CG A-B-C zaručují vysoký výkon. Díky jejich velké všestrannosti je lze použít v celé řadě průmyslových odvětví. Etiketovací jednotky jsou řízeny pokročilým a spolehlivým elektronickým systémem podporovaným rafinovanou a robustní mechanikou, která umožňuje použití v náročných podmínkách bez nutnosti časté údržby.

SÉRIE CG T-TL-CLR-E
SÉRIE CG T-TL-CLR-E

STŘEDNÍ OBJEMOVÁ VÝROBA Rotační stroje těchto řad umožňují etiketování od 2 000 do 7 000 kusů za hodinu. Díky své pozoruhodné všestrannosti mohou být použity v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Jednotky distribuce štítků těchto strojů jsou řízeny pokročilou a spolehlivou elektronikou a podporovány rafinovanou a robustní mechanikou, která umožňuje použití v náročných podmínkách bez nutnosti časté údržby.

SÉRIE CG 80
SÉRIE CG 80

NÍZKOOBJEMOVÁ VÝROBA Přestože je řada CG 80 kompaktní, umožňuje vysokou přesnost a vysoce kvalitní balení. Etiketovací jednotky řízené spolehlivou elektronikou a podporované účinnou mechanikou se snadno používají a vyžadují minimální údržbu. Tato řada může být vybavena různými typy orientace a automatickým synchronizovaným systémem pro odstřeďování nebo smršťování kapslí.

MOKRÉ LEPIDLO

SÉRIE CG 84
SÉRIE CG 84

VELKOOBJEMOVÁ VÝROBA, STŘEDNÍ OBJEMOVÁ VÝROBA Etiketovací stroje s mokrým lepidlem CG 84 jsou referenčním bodem v tomto sektoru. Výsledkem originálního a inovativního designu je nesporná spolehlivost a snadné použití. Díky široké škále příslušenství a sestav dokážou uspokojit nejsložitější a nejoriginálnější obalové potřeby.

SÉRIE CG 80
SÉRIE CG 80

NÍZKOOBJEMOVÁ VÝROBA Přestože je řada CG 80 kompaktní, umožňuje vysokou přesnost a vysoce kvalitní balení s vynikající výtěžností. Tyto stroje zaručují díky našemu systému vynikající kvalitu lepení; zásobník štítků tak zůstává v tečném kontaktu s lepicím válcem po celý cyklus uvolňování štítků.

KOMBINOVANÉ

SÉRIE CG 84 A-B-C se skupinami XPSH-XPSR, YPSH-YPSR
SÉRIE CG 84 A-B-C se skupinami XPSH-XPSR, YPSH-YPSR

Kombinace technologie mokrého lepidla a samolepicí technologie na stejném stroji umožňuje plně využít výhody obou typů etiketování a zaručuje výkon nejvyšší kvality i pro ty nejsložitější etikety a formáty. Možnosti, jako jsou motorizované odvíječe cívek nebo etiketovací jednotky pracující v nepřetržitém režimu, umožňují výrazné zvýšení objemové výroby a snížení prostojů stroje, zatímco lepicí jednotky, které jsou extrémně kompaktní, umožňují nekonečné kombinace nastavení.

SÉRIE CG 84 DR-CR-FR se skupinou XPSP
SÉRIE CG 84 DR-CR-FR se skupinou XPSP

STŘEDNÍ OBJEMOVÁ VÝROBA Kombinace technologie mokrého lepidla a samolepicí technologie na stejném stroji umožňuje plně využít výhody obou typů etiketování a zaručuje výkon nejvyšší kvality i pro ty nejsložitější etikety a formáty. Kompaktní a přímočarý design je předurčuje k přidání do jakékoli stáčecí linky, včetně mobilních na nákladních automobilech.

SÉRIE CG 80 se skupinou XPS-RPS
SÉRIE CG 80 se skupinou XPS-RPS

NÍZKOOBJEMOVÁ VÝROBA Tento stroj se svým kompaktním a přímočarým designem kombinuje technologie mokrého lepidla a samolepících technologií, které umožňují i pro malosériovou výrobu využívat výhody dvou typů etiketovacích systémů zaručujících velmi kvalitní výkon pro nejsložitější etikety a formáty. Díky malým rozměrům jsou tyto stroje vhodné pro přidání do jakékoli stáčecí linky, včetně mobilních na nákladních automobilech.

© 2023 COMPO spol. s r. o. Křenova 438/7, Praha 6 - Veleslavín, 162 00. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!