Syntetické zátky Nomacorc

                                           stačí si vybrat řadu

více v menu Nabídka produktů - Syntetické zátky

GREEN LINE 

- Nomacorc Green Line je nová "kategorie" uzávěrů s názvem PlantCorc™, odvozená z udržitelných, obnovitelných surovin na bázi cukrové třtiny. Nomacorc Green Line, poháněný stálým závazkem k inovaci, udržitelnosti a neustálému zlepšování, nabízí dramatická zlepšení ve výkonu, designu a udržitelnosti uzávěru vína.

BLUE LINE 

- Nomacorc Blue Line je novou kategorií recyklovatelných uzávěrů, u kterých 50 % suroviny pochází z recyklace plastů. Tímto způsobem je významný podíl plastů vstupujících do složení těchto uzávěrů certifikován ISCC+. Tato certifikace zaručuje zavedení recyklovaného plastu do výrobního procesu prostřednictvím systému zvaného Mass Balance. Ve Vinventions věříme, že plast by měl být považován za obnovitelný zdroj. Proto jsme odhodláni budovat udržitelnější prostředí, průmysl a společnost. Již více než 10 let společnost Vinventions buduje své vlastní programy sběru, třídění a recyklace po celém světě. Kromě toho investovali do programu sběru plastového odpadu, který nám umožnil dosáhnout milníku Net Zero Plastic to Nature. 

RED LINE 

- Řada Red Line poskytuje cenově výhodnou alternativu uzávěru pro levná rychloobrátková vína, která stále vyžadují bezchybnou a konzistentní konzervaci za velmi ekonomické ceny. Řada Red Line se skládá z vysoce konzistentních koextrudovaných uzávěrů založených na patentované technologii koextruze Nomacorc spolu s robustními a spolehlivými vstřikovanými produkty optimalizovanými tak, aby napodobovaly vzhled přírodního korku.


Potřebujete poradit? Napište nám, rádi tak učiníme.

© 2023 COMPO spol. s r. o. Křenova 438/7, Praha 6 - Veleslavín, 162 00. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!