Lisy, filtry DIEMME

DIEMME Enologia S.p.A.

Diemme Enologia je výrobní společnost, která se věnuje navrhování, výrobě a prodeji zařízení a technologií používaných při výrobě vína po celém světě. Od 20. let 20. století Diemme rozvíjí dobře zavedené a hluboce zakořeněné zkušenosti v oblasti výroby vína a má silný cit pro technologické inovace. Díky neustálé spolupráci se svými zákazníky v oboru je Diemme schopna navrhovat řešení, která vyhovují aktuálním požadavkům dnešních vinařství.

Pneumatické lisy s uzavřenou nádrží

řada Velvet
řada Velvet

Široká nabídka pneumatických horizontálních lisů se štěrbinovou nebo uzavřenou nádrží, hydraulických košových lisů, průběžných linek a lisů na Champagne certifikovaných C.I.V.C. Tato řada vyhovuje všem požadavkům vinařství a zajišťuje šetrné zpracování hroznů. Všechny stroje jsou vybaveny jednoduchým a uživatelsky příjemným rozhraním obsluhy s velkým dotykovým displejem. Panel je možné dodat s volitelným ethernetovým připojením mezi strojem a sítí zákazníka pro výměnu dat (Industry 4.0). Stroje mohou být vybaveny několika možnostmi a několik z nich může významně určovat proces, mezi nimi lisovací systém Neutral 2 pro ochranu šťávy před kyslíkem, který lze instalovat do uzavřených pneumatických lisů.

Napište nám, poradíme.

Zařízení na odstopkování a mletí hroznů

řada Kappa
řada Kappa

Široký sortiment drtičů, odstopkovačů pro uspokojení každého požadovaného výkonu a speciálních řešení pro kvalitní zpracování. Tyto stroje jsou určeny pro zpracování celých trsů nebo strojní sklizeň. 

Každý stroj se skládá ze dvou nezávislých jednotek: 

 - odstopkovací jednotka s otočnou klecí uvnitř z nerezové oceli AISI 304, dostupná s různými velikostmi otvorů podle odrůdy hroznů;

- drtící jednotka složená ze dvou drticích válců potravinářské pryže. 

Vzdálenost mezi válci je nastavitelná, aby se zabránilo drcení semen a zajistilo se správné drcení bobulí. Nové drtící válce Open Grape jsou k dispozici jako alternativní řešení k tradičním drtícím válcům, potažené potravinářskou pryží s válcovým tvarem, který umožňuje úplné otevření bobule.

Zařízení je v dispozici v několika modelech (Kappa 15 - Kappa 25 - Kappa 50 - Kappa 50 - Kappa 60 - Kappa 90 - Kappa 120 - Kappa 150). Neváhejte nás kontaktovat, poradíme který je vhodný zrovna pro Vás.

Příjem/třídění

Několik technologických řešení pro příjem, odstopkování, třídění a dopravu hroznů a výlisků. Zásobníky hroznů jsou dodávány s jedním nebo dvěma šrouby zcela vyrobenými z AISI 304 s pevným trubkovým rámem pro zajištění nejvyšší konstrukční kvality a dlouhodobé odolnosti. Zásobníky mohou být bez šneku, ale vibrační a vibracemi jsou hrozny distribuovány a transportovány. Speciálně navrženo pro příjem ručně sklízených hroznů. Sortiment zahrnuje také vibrační stoly pro třídění a dopravu, třídicí pásy, šikmé dopravní pásy a válečkové selekční stoly pro dopravu celých hroznů, odstopkovaných drcených hroznů a výlisků. Návrh, výroba, automatizace a montáž kompletních instalačních řešení.

© 2023 COMPO spol. s r. o. Křenova 438/7, Praha 6 - Veleslavín, 162 00. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!