Balení a paletizace APE

APE IMPIANTI SRL

Od roku 1955 navrhují a vyrábí stroje a kompletní balicí linky určené pro nápojový a potravinářský průmysl. Cílem je zvýšit konkurenceschopnost zákazníků zajištěním spolehlivosti, efektivity a technologie. Zákazníkům nabízí kompletní servis, od inženýringu po poprodejní a technickou podporu. Více než 60 lidí denně řídí návrh, konstrukci, uvádění do provozu a péči o zákazníky strojů a zařízení. Disponují kompletním sortimentem strojů pro depaletizaci, skládání krabic, balení krabic, vkládání přepážek, uzavírání krabic a paletizaci. Za více než padesát let zkušeností je jejich posláním vyvíjet, nejlepší technická řešení pro klienty po celém světě.

depaletizace

BABYDEPAL
BABYDEPAL

Poloautomatický depaletizátor. Až 6000 lahví/h

Náš exkluzivní patent; Díky uznání našich zákazníků je tento stroj jedním z našich největších úspěchů s více než 500 nainstalovanými a provozovanými modely, od Argentiny po Nový Zéland až po Island.

DEPAL 2.0
DEPAL 2.0

Až 9 000 lahví/h

Automatický depaletizér pro manipulaci s hrdlem.

Až 9 000 lahví/h 

Nový projekt, zcela inovativní design. Což umožnilo dosáhnout plné automatizace depaletizačního cyklu a maximální úrovně flexibility. Navíc se sníženou půdorysnou plochou umožňuje stroji přizpůsobit se v prostorech, kam se tradiční stroje na trhu nevejdou.

DEPAL 2010
DEPAL 2010

Automatický zametací depaletizér

Až 12 000 lahví/h

Stroj určený pro velké pracovní zatížení. Od výběru konstrukčního materiálu, použitých komponentů, jednotlivých ovládacích zařízení a softwaru, který výhradně vyvíjíme, byl DEPAL 2010 navržen tak, aby zajistil maximální robustnost a spolehlivost.

Od prvního kroku v automatizaci depaletizace díky BABYDEPAL až do splnění požadavků průmyslové výroby s DEPAL 3000 HP byl náš SERIES DEPALETIZER navržen tak, aby vyhovoval potřebám našich zákazníků a zajistil výkon, efektivitu a maximální spolehlivost.

balení

Automatický skladač kartonů (RSC), vybavený tavným aplikátorem pro utěsnění spodních chlopní. Konstrukční model poskytuje velmi širokou zpracovatelnou škálu produktů. K dispozici ve verzi "PLUS" pro ještě lepší kontrolu pohybu.
INCA 1300
INCA 1300
Automatický kartonový balič určený pro vybírání a vkládání lahví do kartonů (RSC). Silná mechanická struktura v kombinaci se softwarem poslední generace představuje ideální kombinaci spolehlivosti a jednoduchosti v interakci člověk-stroj.
INSER 1300
INSER 1300
Automatický vkladač pro přepážky z plochého kartonu, volitelně s vibračním pásem. Vložení příček do pouzder je provedeno osvědčeným technickým řešením. Snadné použití je další funkcí, která z tohoto stroje dělá solidní a kompletní řešení.

SERIES 1300 ztělesňuje nejdůležitější změnu: posun od ručního balení ke kompletní automatizaci výrobních procesů. Navrženo tak, aby doprovázelo naše zákazníky v nové výrobě a pokračovalo v budoucnu prostřednictvím technologických inovací, s robustností a snadným použitím. Až 6000 lahví/ho.

monobloky

TRIO
TRIO
Až 3000 lahví/h.

Vše v jednom designu pro skládání, balení lahví a utěsnění kartonu páskou do kartonů. Exkluzivní projekt: TRIO spojuje všechny funkce na konci řady, včetně těsnění pouzder, v jedinečném stroji. Super zmenšený půdorys, robustnost a spolehlivost, maximální pozornost věnovaná interakci člověk-stroj dělají z tohoto modelu jeden z našich největších úspěchů s více než 400 stovkami instalovaných a provozovaných modelů po celém světě. K dispozici ve verzi Bag-in-Box.

ISOLA
ISOLA
Až 6000 lahví/h.

Modulární řešení pro skladbu krabic, balení, vkládání přepážek a utěsňování tavným materiálem. Jedinečný design umožňuje kombinovat všechny koncové funkce zvolené zákazníkem pouze v jedné nebo dvou řadových jednotkách. Nejmenší půdorys, specializovaný software, vysoká kvalita použitých komponentů jsou vlastnosti, které odlišují toto řešení od všech ostatních existujících řešení na trhu.

UNIBLOCK
UNIBLOCK
Až 6000 lahví/h 

Balicí monoblok pro montáž a balení pouzder. Stroj navržený pro vysoký výkon. Technologický model, robustnost rámu a možnost integrace s inovativními moduly těsnění kufrů zajišťují maximální rychlostní výsledky na minimální ploše.

Kombinace výkonu a zmenšení půdorysu. Toto jsou kritéria, která nás inspirovala k vývoji SERIE MONOBLOKŮ: jedinečných a inovativních řešení pro přizpůsobení se prostorům, kam se ostatní stroje na trhu nevejdou.

Bag in Box

Bag in Box
Bag in Box
Až na 1200 boxů/h.

Automatická balicí linka určená pro obalový formát Bag-in-Box. Harmonizovaná sada strojů navržená k provádění všech funkcí balení Bag-in-Box. Vyvinuto podle specifických kritérií a věnováno této typologii produktu, aby byla zajištěna maximální přesnost, účinnost a snadné použití v interakci člověk-stroj.

© 2023 COMPO spol. s r. o. Křenova 438/7, Praha 6 - Veleslavín, 162 00. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!